KONTAKT

Harjase OÜ
Ermistu küla, Tõstamaa vald, 99105 Pärnumaa
Registrikood: 11061766
KMKR: EE100933491
E-mail: info@harjase.ee
Tel: +372 503 5499

FIRMAST

Harjase OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2004. aastal. Oleme saavutanud jõudsa ja stabiilse arengu tänu meie heade koostööpartnerite usaldusele ning edukale koostööle. Harjase - siia kuuluvad mehed, kes omavad tehnilisi teadmisi ja oskavad teha tulemuslikult tööd.

TUTVUSTUS

Harjase OÜ on asutatud 2004. aasta oktoobris, äriregistrisse kantud 29.10.2004.

Firma on asutatud kahe venna poolt ja põhineb Eesti kapitalil. Nii nagu paljud asjad siin maailmas, on ka selle firma sünd olnud juhuste kokkulangemine. Asutamise põhjuseks polnud mitte hiilgav äriplaan, vaid võimalus osta soodsa hinnaga oma esimene töömasin. Esialgsed teenused olid kaeve-, laadimis- ja planeerimistööd laadurekskavaatoriga. Esimeste tegutsemiskuude jooksul oli näha, et taolisel teenusel on turgu ja see andis julgust mõtetele firmat laiendada. Nii saigi 2005. aastal soetatud järgmine masin.

2006. aastal on firma tegevusaladesse lisandunud uusi teenuseid, mille käigus oleme ehitanud juurdepääsuteid kruntidele, samuti oleme teinud vee survetrasside ja kanalisatsioonide ehitustöid.

Juba esimesel tegevusaastal sai meil selgeks, et oluline on teha koostööd sarnast liiki teenust pakkuvate ettevõtetega. Nii oleme heas koostöös Tekamer OÜ’ga suuremate mullatööde ala ja Mertex Mets OÜ’ga metsandustööde alal.

Pikas perspektiivis soovime tugevdada Harjase kui kaubamärgi mainet. Harjase – siia kuuluvad mehed, kes omavad tehnilisi teadmisi ja oskavad teha tulemuslikult tööd!